• Καλωσήρθατε στο Σχολείο μας

• Πίσω
 από
ib p002 0 11

Στον ιστότοπο αυτό θα βρείτε νέα, ανακοινώσεις και πληροφορίες για το σχολείο μας.
Επισκεφτείτε τις διάφορες σελίδες μας για να μάθετε περισσότερα.
Στο αρχικό Μενού κάτω από το Σχολείο μας μπορείτε να βρείτε διάφορες χρήσιμες πληροφορίες σχετικά με τους εκπαιδευτικούς που πλαισιώνουν το σχολείο μας, την προσβασιμότητα στο Σχολείο μας, κανονισμούς λειτουργίας, το σχέδιο δράσης και την εξωτερική αξιολόγηση του Σχολείου μας.

Ο Σύλλογος Διδασκόντων και οι Μαθητές του Γενικού Λυκείου Άντισσας Λέσβου σας καλωσορίζουν στην ιστοσελίδα του Σχολείου. Σκοπός της ιστοσελίδας μας είναι να προβάλουμε τις δράσεις, τις εκδηλώσεις και τα νέα του Σχολείου μας. Επίσης μέσα από την ιστοσελίδα μας μπορείτε να ενημερώνεστε για διάφορα θέματα που αφορούν την εκπαίδευση (διαγωνισμοί, εξετάσεις κ.α.).

Κατηγορία:Γενικά - Σχόλια: Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Καλωσήρθατε στο Σχολείο μας